O nás

INTELIX
Společnost INTELIX Technologies s.r.o. vznikla spojením několika podnikatelských subjektů, dlouhodobě se zabývajících klasickými i inteligentními elektroinstalacemi, zabezpečovacími a kamerovými systémy, automatizační technikou, komunikačními technologiemi a vývojem elektronických zařízení. Vznikla tak silná a stabilní společnost, schopná řešit veškeré požadavky v oblasti technologického vybavení budov. Primárním zaměřením společnosti jsou elektronické systémy pro řízení technologií budov, elektroinstalace a zabezpečovací systémy – jak pro rezidenční sektor rodinných domů a bytů, tak i pro komerční sféru a státní správu.

Zákazníkům nabízíme znalosti a zkušenosti našich odborníků, které získali na mnoha rozsáhlých a zajímavých projektech. Spolupracujeme s renomovanými společnosti v oboru. Máme více než 20 let profesionální historie a zkušeností z oblasti elektroinstalací, automatizace, zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů nebo vývoje hardware a elektronických zařízení.
V našem showroomu v Olomouci nabízíme našim zákazníkům reálné ukázky většiny významných systémů pro moderní elektroinstalace, domácí automatizaci a zabezpečovací zařízení. To, co jinde uvidíte jen na fotografiích nebo v katalozích, si u nás můžete sami vyzkoušet v reálném provozu.

Proč si vybrat právě nás?

ZKUŠENOSTI - máme 20 let zkušeností v oblasti návrhu, instalace a servisu elektronických zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů, systémů pro řízení přístupu, elektroinstalací a domovní automatizace.
PROFESIONALITA - veškeré požadavky jsme schopni řešit formou profesionálně řízených projektů od prvotního návrhu, přes zpracování projektové dokumentace, vlastní realizaci instalace až po záruční a pozáruční servis a následné pravidelné revize.
SHOWROOM - většinu systémů Vám umožníme si naživo vyzkoušet v našem showroomu v Olomouci.
ODBORNOST - na veškeré systémy máme vlastní vyškolené a certifikované specialisty. Máme zkušenosti jak s menšími, tak i s rozsáhlými instalacemi.
SERVIS - našim zákazníkům nabízíme technickou podporu a servis v nepřetržitém režimu 24x7x365.
DOSTUPNOST - působíme po celé Moravě a okolí, máme pobočky v Olomouci a Šumperku.

 

 

 

Loxone Control4 Fibaro Control4 Honeywell
         
DSC Jablotron Fermax