Showroom Loxone

Nový showroom chytrých domů Loxone v Olomouci

Sami dobře víte, že není nad osobní zkušenost. A když plánujete stavbu nového domu, hodí se veškeré informace a rady dvojnásob. Proto jsme pro vás v Olomouci otevřeli nový showroom, kde můžete nejen vidět, ale i sami vyzkoušet vše, co může systém chytrých domů nabídnout. Poznáte zde, jak v praxi funguje propojení různých technologií do jednoho funkčního celku. A v čem je náš nový showroom výjimečný? Na jednom místě si vyzkoušíte všechny technologie, které se v běžném domě vyskytují a které díky inteligentnímu systému Loxone tvoří jeden harmonický a jednoduše ovladatelný celek.

Showroom Olomouc

Co všechno u nás uvidíte?

Showroom představuje reálnou a plně funkční bytovou jednotku. Najdete tady vše, co byste v rodinném domě očekávali. Obývací pokoj s kuchyní, dětský pokoj, ložnici, předsíň s chodbou i technickou místnost. Uvidíte též všechny aktuální technologie, které k modernímu bydlení patří. Třeba různé druhy svítidel včetně mnoha zajímavých aplikací LED pásků, elektrické i teplovodní topení, ventilaci s rekuperací tepla, zabezpečení, žaluzie nebo audiosystém. Kromě toho všeho zde najdete i mnoho užitečných nápadů, kterými se můžete inspirovat při stavbě vašeho domu.

A to nejlepší nakonec. Všechno, o čem tu píšeme, u nás můžete nejet vidět, ale i sami vyzkoušet! Přijďte nás navštívit, rádi vám smart house systém předvedeme, zodpovíme vaše dotazy a podělíme se o naše mnohaleté zkušenosti z praxe.

Showroom Olomouc

Kde nás najdete?

Náš nový showroom naleznete v Olomouci kousek od galerie Šantovka, na adrese Rokycanova 781/13. Vstup do showroomu je z ulice Jakoubka ze Stříbra zde. K dispozici je i parkoviště, rezervované pro návštěvníky našeho showroomu.

Otevřeno máme každý pracovní den od 9 do 17 hodin. Abychom se vám mohli plně věnovat, návštěvu si prosím vždy objednejte na telefonním čísle 778 477 400, nebo přes kontaktní formulář níže. Těšíme se na vás.

Showroom Olomouc

 Loxone Logo Partner Gold 2019 Logo Loxone Create Automation black Web 

Napište nám


Nevíte si rady? Napište nám a my Vám rádi zdarma poradíme.

×

TOP