Domovní telefony a videotelefony

Videotelefon

Klasické domovní telefony a videotelefony

Domovní telefony, videotelefony a další komunikační zařízení jsou určena jak pro rodinné domy, tak i pro rozsáhlejší stavby s větším počtem bytů, jako jsou například bytové domy. Stejně tak lze navrhnout řešení i pro kancelářské nebo obchodní prostory.

Domovní telefony slouží primárně pro komunikaci jednotlivých účastníků s návštěvami u vchodových dveří nebo pro komunikaci účastníků mezi sebou. Komunikace může být buď jen hlasová (audiotelefony), nebo i obrazová (videotelefony). Umožňují i mnoho dalších funkcí, jako například ovládání zámků vchodových dveří, řízení přístupu pomocí čipů, karet nebo třeba čtečky otisků prstů.

 

 

 

Doorbird videointercom

Chytrý domovní videointercom DoorBird

Nově nabízíme i instalaci chytrých IP videointercomů DoorBird. Takový intercom neboli domácí vrátný je připojen do vaší domácí sítě a umožňuje vám komunikovat s návštěvami prostřednictvím aplikace ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu. Když někdo zazvoní u vašich dveří, přijde hned zpráva na váš smartphone a vy se můžete podívat, kdo je u dveří. S návštěvou můžete komunikovat a případně jí i otevřít dveře, ať už jste kdekoliv na světě - stačí vám jen připojení k internetu. Pokud jste na zvonění zrovna nemohli reagovat, uvidíte v aplikaci fotografii a čas návštěvy v historii, podobně jako zmeškané volání na telefonu. Intercom obsahuje i čtečku bezkontaktních čipů a čipových karet, které spolu s integrovaným výstupem pro ovládání dveřního zámku mohou sloužit pro otevírání vchodových dveří.

Výhodou těchto intercomů je i to, že je možné je plně integrovat do systému inteligentních domů, jako je například Loxone nebo Control4.

Napište nám


Nevíte si rady? Napište nám a my Vám rádi zdarma poradíme.

×

TOP