inteligentní elektroinstalace

Inteligentní elektroinstalace


Plánujete nové bydlení? Pak už nejlépe při tvorbě projektu myslete na inteligentní elektroinstalaci. Ta vám v budoucnu umožní centrálně ovládat osvětlení, stínicí prvky, řídit vytápění a klimatizaci, realizovat zabezpečovací zařízení nebo třeba ovládat zavlažování trávníku na zahradě.

A co pro vás v této souvislosti můžeme udělat my? Pro váš dům nebo byt navrhneme a zrealizujeme inteligentní elektroinstalaci, která vám následně umožní jednoduché a bezpečné ovládání jednotlivých technologií, jejich vzájemné propojení, sdílení prvků a automatizaci co nejvíce úkonů. Aby tohle všechno fungovalo na jedničku, používáme při naší práci nejčastěji prověřené produkty rakouské společnosti Loxone.

Ptáte se, proč byste se měli pro takový druh elektroinstalace rozhodnout? Hlavním přínosem je zvýšení komfortu bydlení a užitné hodnoty domu či bytu. Také budete v budoucnu připraveni na zprovoznění všech nových smart home technologií, které se kolem nás neustále objevují. Dalšími přínosy jsou zvýšení bezpečnosti a možné provozní úspory.

Zvažte pořízení inteligentní elektroinstalace, pokud:

  • se v domě bude využívat více různých technologií (žaluzie, topení, zabezpečení, rekuperace, zavlažování, bazén...)
  • máte požadavek na automatizaci některých úkonů (např. automatické řízení topení spojené s ovládáním žaluzií)
  • plánujete si naplno užívat komfortu, který každá chytrá domácnost nabízí.

Chcete se o inteligentní elektroinstalaci dozvědět více? Pak vás rádi uvítáme v našem novém showroomu na adrese Rokycanova 781/13, Olomouc. Tam vám ukážeme fungování inteligentního domu v praxi a zodpovíme všechny vaše dotazy. Objednejte si návštěvu na 778 477 400, nebo přes kontaktní formulář níže. Rádi vás uvidíme.

Kontaktujte nás

INTELIX Technologies s.r.o.

Rooseveltova 208/93, 779 00 OLOMOUC

IČ: 029 97 011

DIČ: CZ 029 97 011

chytré domy intelix

Copyright © 2021 INTELIX Technologies s.r.o.