Nabídka Služeb

Projektování elektroinstalací

Projektování elektroinstalacíNávrh projektu by měl být prvním krokem při realizaci jakéhokoliv systému. Z našeho pohledu se jedná o krok nejdůležitější, proto mu věnujeme náležitou pozornost. Je třeba brát v potaz zejména to, že se jedná o návrh systému s předpokládanou dobou životnosti v řádu desítek let. Pokud se projekt podcení již ve fázi návrhu, toto podcenění se může výrazně promítnout do celé realizace a často i do výsledku projektu.

Nabízíme Vám profesionální zpracování návrhu inteligentní elektroinstalace. Máme zpracovánu vlastní metodiku pro návrh řešení elektroinstalací rodinných domů se zaměřením na inteligentní elektroinstalace. Nejsme závislí na jednom produktu nebo výrobci, díky našim zkušenostem a znalostem různých systémů dokážeme vybrat to nejvhodnější řešení. Stejně tak dokážeme do systému inteligentní elektroinstalace začlenit mnoho různých technologií a zařízení jiných výrobců. Prioritou jsou pro nás vždy požadavky zákazníka a systém se tak snažíme maximálně přizpůsobit Vašim požadavkům a potřebám. Projdeme s Vámi všechny možnosti a varianty a výsledkem bude takové řešení, které bude nejlépe splňovat Vaše požadavky a současně vyhovovat Vašim možnostem.

Zpracujeme pro Vás také návrh projektu samostatného zabezpečovacího zařízení nebo kamerového systému, případně jakékoliv kombinace uvedených systémů.

Napište nám


×

TOP